KONST / Litografier / Färglitografi 11755403
nr 1175 5403
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/110, motivet: 27x37 cm
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:58:05
15/4 16:24:50
300 kr
16/4 18:54:28